O mnie

Zdjęcie Dawida

Nazywam się Dawid Gawałkiewicz, urodziłem się w 1991 roku. Studiowałem filozofię na UKSW. Zawodowo zajmuje się tworzeniem stron internetowych, jednak moją pasją jest pisanie najróżniejszych tekstów w internecie.

Jak dotąd publikowałem na następujących stronach:

http://film.org.pl/author/pazaak/ – film.org.pl to jeden z największych portali o tematyce filmowej w Polsce. Miałem przyjemność napisać kilkanaście recenzji, które spotkały się z dobrym odbiorem u czytelników, miały tysięczne zasięgi i setki like’ów na Facebooku.

http://www.today.pl/Dawid-Gawalkiewicz/ – serwis Today był startupem w którym powstawały najróżniejsze teksty, często na tematy lifestyle’owe. Napisałem tam kilka artykułów, było to świetne doświadczenie.

http://kursphp.com/ – to strona na której można znaleźć najróżniejsze tutoriale i poradniki z dziedziny programowania. Pisałem tam kurs WordPressa.

http://pasjaonline.pl/ – jest to strona założona przez grupę pasjonatów informatyki, należałem do niej również ja, napisałem tam kilka krótkich tekstów programistycznych.

https://webwavecms.com/ – na tym portalu napisałem kilka tekstów z poradami freelancerskimi, jak m.in. pozyskiwać klientów.

http://skrajnieskonczony.blogspot.com/ – jest to mój blog. Napisałem na nim około 200 tekstów, od maja 2014 do kwietnia 2016. Dowodzi on, że jestem osobą systematyczną i potrafię pisać regularnie.